PARTİKÜL DAĞILIMI

SORU/CEVAP

ÇOCUKLAR İÇİN

SATIN ALIN

ANA SAYFAYA DÖN

Özgürleştiren

Teknoloji

Hızı Ayarlanabilir

Yalnızca 150 Gram

2 aya kadar pil ömrü

Tamamen sessiz

Bütün ilaçlar ile uyumlu

Yüksek hassasiyetli lazer üretim

7cm x 9cm boyutu ve 150 gram ağırlığı ile el çantanıza sığacak kadar ufak, yanınızda olduğunu unutacağınız kadar hafiftir.

 

Otifleks Nebulizatörün düşük enerji harcayan elektronik tasarımı ile bir tam şarj ile günlük 15 dakikalık kullanım ile 2 aya kadar kullanım sağlayabilirsiniz.

Nebulizatörünüzü seçerken ilacınız ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz çok önemlidir. Ultrasonik nebulizatörler kortizonlu ilaçları kıramamakta ve özellikle iltihap tedavisinde kullanım dışı kalabilmektedirler.

 

Otifleks Nebulizatör reçetelendirilen bütün nebul ilaçlarını kırabilmektedir. Bu ilaçlardan en sık reçete edilenleri Ventolin, Combivent, Flixotide ve Pulmicord olarak sıralanabilir.

 

Daha ayrıntılı bilgi için doktorunuza danışabilirsiniz. Spesifik bir ilaç ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek hassasiyetli lazerler ile delinen nano eleği sayesinde cihazınız partikül performansını bütün ömrü boyunca korur.

 

Kompresörlü nebulizatörlerin kullandığı plastik aksamların aksine, Otifleks Paslanmaz çelik üzerine yüksek hassasiyetli lazerler ile açtığı nano delikleri kullanır.

 

Böylece cihazınızın size doğru partikülü verdiğinden emin olabilirsiniz. Otifleks ile tedaviniz doğru şekilde tamamlanır.

Otifleks Nebulizatör son teknoloji frekans teknolojisi ile ilacınızı nebulize ederken tamamen sessiz çalışır.

 

Böylece ilacınızı alırken hem kendiniz rahatsız olmasınız hem de çevrenizdekileri rahatsız etmezsiniz. Çocuklarınız da ilaçlarınız alırken korkmazlar.

Türünün ilk örneği, hızı ayarlanabilir bir nebulizatör.

 

0 ml/dk'dan 0.6 ml/dk ya kadar hızı ayarlanabilir. Böylece ilaçların akışkanlık farklarından etkilenmez ve bütün ilaçları doktorların tavsiye ettiği hızda üfleyebilir.

 

İlacınızı daha verimli kullanabilmek için Otifleks’i tercih edin.

© 2015 Tüm hakları saklıdır. OTIFLEKS

Gama